תפריט

איך פותחים חשבון בנק?

כשנער רוצה לפתוח בנק, השאלה הראשונה שהוא שואל את עצמו היא מתי אפשר לפתוח חשבון בנק? והתשובה על כך משתנה מבנק לבנק. ברוב הבנקים, הגיל המינימלי לפתיחת חשבון בנק הוא 14. אם הגעתם לגיל 14, אתה יכול להתחיל לחפש אחר בנק שייתן לך את ההטבות המתאימות ביותר בשבילך. עם זאת, אין צורך למהר, ישנם נערים שפותחים חשבון בנק מאוחר יותר לקראת הצבא.

איפה מתחילים?

בנקים רבים מציעים 'חבילות' או הטבות לצעירים. הם מסתמכים על זה שברגע שמישהו מצטרף לבנק הוא לא יטרח לעבור לבנק אחר במשך שנים רבות, לכן כדאי לכם לבחון את האפשרויות השונות ולבחור את הבנק המתאים ביותר עבורכם שיתן לכם הטבות טובות. התייעצו עם בני משפחה שמבינים בתחום ואולי תוכלו לקבל עצות טובות.

לאחר שבחרתם בנק, יש ללכת לבנק עם תעודת זהות (במידה ואין לכם, את עם ההורים ותעודת הזהות שלהם). מעבר לכך, לא נדרשת מכם יותר מדי התעסקות. אתם צריכים להבין מה החשבון שלכם למעשה נותן לכם, לחתום על טפסים ולאחר דקות בודדות כבר יש לכם חשבון בנק ומס' חשבון שעליו תצטרכו לשמור למקרים בהם תרצו להפקיד כסף ולבצע פעולות נוספות הקשורות לחשבון.

הטבות לצעירים

שימו לב לדבר חשוב, ההטבות לצעירים הן מעולות עבורכם ונחסכות מכם עמלות רבות. בעוד שאנשים אחרים צריכים לשלם עמלות על כל פעולה בסיסית שהם מבצעים בחשבון, לכם הצעירים אין את העמלות האלו ותוכל לבצע פעולות מכל מקום, גם באמצעות האינטרנט, ללא שום הוצאה כספית.