תפריט

קניית דירה לצורך השקעה

מגיע שלב בחיים שלנו שאנחנו רוצים להתחיל להשקיע. בפנינו עומדות אפשרויות רבות – השקעה בבורסה, אם זה במניות או בניירות ערך, השקעה בהזדמנויות עסקיות שונות וגם השקעה בנדל"ן.

שוק הנדל"ן בארץ מאוד קורץ לאלו שרוצים להשקיע. מחירי הדירות והקרקעות רק עולים ועולים בכל חלקי הארץ ונדמה שמי שייכנס כמה שיותר מוקדם יוכל להרוויח בגדול בטווח הארוך. ההשקעה בנדל"ן היא לא רק ברכישה על מנת למכור מאוחר יותר ולהרוויח את ההפרש, אלא בעיקר בתחום ההשכרה. השכירות היום בשמיים ביחס למחירים שהיו בארץ בתחילת העשור הקודם ומי שיתכנן נכון תכנית לטווח הארוך יגלה שאפשר לכסות את ההשקעות ואף להרוויח מכך הרבה יותר.

מה צריך לקחת בחשבון?

כשקונים דירה להשקעה כדי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת הנכס. עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של פרמטרים ואף לשער בהתבסס על היסטוריה וניסיון מה עתיד הנכס להניב לכם ועד כמה הביקוש שלו הולך לגדול בשנים האחרונות. אנשים שביצעו החלטות פשוטות בתום לב מצאו את עצמם שנים רבות מאוחר יותר יושבים על מכרה זהב. ישנן ערים בעלות ביקוש עצום כגון ירושלים ותל אביב, אך ישנן ערים נוספות שזוכות לתשומת לב רבה בגלל היתרונות הבולטים שלהם. אחת מהן למשל היא העיר רעננה, שמתברגת במשך שנים רבות במקומות הראשונים במדד היופי ואיכות הסביבה, וגם נמצאת במיקום נוח במרכז.

רעננה היא אחת מערים רבות שזוכות לתשומת לב רבה בתחום הנדל"ן. ובמיוחד בשנים האחרונות שהממשלה והרשויות יוצאים עם תכניות והצהרות לגבי בניה, חשוב לדעת לבצע את ההחלטות הנכונות והמשתלמות ביותר.

קבלת החלטה – באמצעות מומחים בלבד

על מנת לבצע את ההחלטות האלו הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לחברות נדל"ן שמתמחות ברכישה ומכירה של נכסי נדל"ן או בחברות השקעות שיכולות לבצע את ההחלטות עבורך ולהשקיע את הכסף שלך בתחום הנדל"ן בהתבסס על המידע והניסיון שלהן.

יהיו אנשים מסוימים שיעדיפו לנסות להשקיע לבד, הם ינסו לעשות זאת בהתחלה באמצעות קריאה של חומרים באינטרנט, אך במקרים רבים זוהי טעות של חובבנים שאף יכולה לעלות ביוקר. את ההשקעות הבטוחות והמשתלמות כדאי להשאיר למקצוענים.