תפריט

קניית דירה להשקעה האם זה משתלם?

ישראל נהנית ממצב כלכלי מצוין ותעיד על כך העובדה כי ברבעון האחרון האומדן של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה היה כי המשק צמח בקצב של 4.5%. על כן ניתן גם להסביר את היעד של משרד האוצר לקצב צמיחה שנתי של 5%. ללא ספק הקטר של הצמיחה הוא הצריכה הפרטית אשר גדלה כל הזמן ומושכת את המשק קדימה. כך אנחנו יכולים לראות כי המצב הכלכלי של אזרחי ישראל הוא מצוין ולא נראה כי מגמה זו עתידה להשתנות בעתיד הקרוב. על כן גם עולה באופן ברור השאלה האם לקנות דירה להשקעה זה משתלם והאם זה הזמן הנכון להיכנס לשוק. לא נגיד לכם מה לעשות אך נאמר לכם כי הריבית הנמוכה במשק מובילה למסקנה כי עדיין נכון להשקיע בדירות וכי זהו אפיק ההשקעה שנראה הטוב ביותר בשבילכם בימים אלו.

האם כדאי לשפץ את הדירה את הדירה להשקעה?

פעמים רבות שעומדת לפנינו האפשרות להשקיע בדירה כלשהי אזי מדובר על דירה ישנה יחסית וזאת עקב העובדה שמחירן של דירות אלו יהיה זול יותר לרוב. על כן עולה השאלה החשובה ביותר והיא האם כדאי לשפץ את הדירה הזאת או לא. שיפוץ דירה יכול להיות משתלם מאוד ולהעלות את ערך הדירה בעשרות רבות של אחוזים. אך שיפוץ דירה יכול להוביל גם להשקעה כספית גדולה הרבה מעבר לתכנון הראשוני וזהו משהו שכל אחד צריך לקחת בחשבון. לכן אנחנו ממליצים לכם לבחון כל דירה באופן פרטני ולחשוב היטב האם שיפוץ יועיל לכם ומה יהיה גודל השיפוץ שאתם צריכים לעשות אשר יניב תשואה גבוהה על ההשקעה.

דירות למכירה בנתניה – האם משתלם להשקיע בעיר זו?

אין ספק כי אחד הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון הוא השוק של נתניה. דירות למכירה בנתניה מהוות מזה זמן רב אופציה נהדרת להשקעה ואין ספק כי נתניה מלאה בהזדמנויות נהדרות למשקיעי הנדל"ן. נתניה מתפתחת כל הזמן והיא אולי העיר הגדולה ביותר כיום בשרון בנוסף התשתיות בה כל הזמן מתפתחות ורק לאחרונה נפתחה בה תחנת רכבת חדשה. כך שניתן לומר בפה מלא כי נתניה היא אופציה נהדרת להשקעה וכל אחד צריך לשקול בכובד ראש להשקיע בה אם הוא רוצה להגיע לרווחה כלכלית גדולה. דירות למכירה בנתניה יכולות להיות אופציה נהדרת להשקעה אך עליכם לבחור אותם בחכמה ובהיגיון רב ועל כך בפסקה הבאה.

אל תבצעו את ההחלטה על ההשקעה לבד

עליכם להבין כי לא כל דירה בנתניה ואפילו בתל אביב תהווה את האופציה הטובה ביותר שיש. לכן אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שאתם בוחרים דירה להשקעה ולא לבצע את ההשקעה לבד. בין היתר פנו אל מתווך דירות, אל שמאי ומהנדס בניין בכדי לבחור את הדירה הטובה ביותר שיש להשקעה.