תפריט

לקנות בית מקבלן או מיד שנייה?

קניית דירה היא עסקה משמעותית ביותר בעלת משמעויות כלכליות אדירות ולא משנה באיזה עשירון אתם נמצאים. קניית הדירה היא למעשה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שרובנו נעשה ועל כן יש לבחון את הקנייה בצורה נרחבת. אחת השאלות החשובות ביותר בעת קנייה דירה היא האם לקנות דירה יד שנייה או לקנות דירה חדשה. אולי התשובה שלכם תהיה ישר כי עדיף לקנות דירה חדשה, אך העובדות לא תמיד תומכות בגישה זו. לרוב בדירה יד שנייה יהיו פחות בעיות ותקלות מאשר דירה חדשה מכיוון שבדירה זו כבר גרו זמן ממושך. מנגד לא ניתן להתעלם מכך שבדירה יד שנייה יש בלאי נרחב יותר וגם את זאת יש לקחת בחשבון. לכן ניתן לסכם ולומר כי השאלה האם לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה היא שאלה שיש לענות עליה לכל מקרה לגופו. לעתים יהיה עדיף לקנות דירה יד שנייה ולעתים יהיה עדיף לקנות דירה חדשה.

הקפידו להתייעץ עם עורך דין

שימו לב בין אם אתם מחליטים לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה הרי שכדאי לכם לשקול בשיא הרצינות להתייעץ עם עורך דין לפני קניית הדירה. ראשית ישנו הנושא של מס רכישה אשר יכול להיות תוספת גדולה לקנייה ועל כן כדאי לשקול בשיא הרצינות להיעזר בעורך דין בתחום זה. בנוסף, ישנו הנושא של חוזה הרכישה של הדירה ועליכם לקחת לתשומת לבכם כי ללא עורך דין אתם תקופחו בחוזה. בכדי להבטיח כי החוזה שלכם תקף והוגן כדאי לכם מאוד להתייעץ עם עורך דין ולהבטיח כי הזכויות שלכם תישמרנה.

כיצד נבחר את העורך הדין הטוב ביותר?

אז כיצד אנחנו יכולים להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים את העורך הדין הטוב ביותר? מכיוון שתפקידו של העורך הדין הוא חשוב ביותר הרי שיש משמעות גדולה לכך שנבחר עורך דין איכותי. ראשית אנחנו צריכים להיות בטוחים כי העורך דין שבו אנחנו בוחרים יהיה מומחה לנושאי נדל"ן. הדבר האחרון שנרצה שיקרה הוא שנבחר עורך דין המתמחה בשוק ההון או בתביעות נזיקין מכיוון שהוא לא יוכל לסייע לנו להבטיח כי החוזה שלנו יהיה הוגן. בנוסף, כדאי שנבחר עורך דין על סמך המלצות שנקבל מאנשים אחרים אשר עבדו עמו והיו מרוצים ממנו וכך נבטיח כי הוא יהיה עורך דין איכותי.

דירות למכירה בטירת הכרמל – דוגמא מה עדיף לעשות

דירות למכירה בטירת הכרמל הן דוגמא מצוינת לכך שכדאי לנו להתייעץ עם עורך דין לפני קנייתן. אין זה משנה אם אנחנו מדברים על דירות למכירה בטירת הכרמל יד שניה או שהן חדשות לגמרי, עורך דין הוא חובה שאסור לנו לוותר עליה. עורך דין ישמור על הזכויות שלנו ויבטיח כי נקנה את הדירה הטובה ביותר והאיכותית ביותר שיש.