תפריט

צ'קינג – זירת המסחר לניכיון שיקים

טלפון: 054-4644093
דוא"ל: ronen@checking.co.il
כתובת: היצירה 24, רמת גן
צ'קינג – זירת המסחר לניכיון שיקים

צ'קינג הינה זירת מסחר מהפכנית לניכיון שיקים באמצעות אפליקציה ייעודית. האפליקציה מאפשרת לבעלי עסקים להעלות את השיק/שיקים, לזירת המסחר ולקבל הצעה לניכיון השיק אל מול נותני שירותים מורשים בלבד. פעולה פשוטה של סריקת השיק מעלה את השיק/צ'ק לזירת המסחר באמצעות האפליקציה ולחשיפת ההמחאה אל מול עשרות ספקים מורשים לניכיון צ'קים.

בזירת המסחר המהפכנית לניכיון שיקים של צ'קינג תוכלו למצוא עשרות ספקים המורשים לבצע פעולת ניכיון באישור משרד האוצר. מרגע שסרקתם והעלתם את השיק לאפליקציה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממספר ספקים בו זמנית לניכיון השיקים. בדרך זו תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבור בית העסק שלכם.

אם עד היום פעלתם בדרך המסורתית ונאלצתם לבצע פעולת ניכיון שיקים ישירות מול נותני שירות והייתם צריכים לחפש את נותן השרות המתאים באופן פיזי, ללא יכולת לבצע התמחרות על העמלה המשולמת לספק. מהיום באמצעות האפליקציה של צ'קינג, יש לכם יותר חופש פעולה ומאפשרים לכל בית עסק להציע את השיק לניכיון בדרך תחרותית. מהיום הכוח עובר אליכם, תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר וכך תוכלו לחסוך: זמן, המון כסף בעמלת הניכיון וכל זאת בלחיצת כפתור באמצעות האפליקציה.

תחום פעילות:
רוצים להופיע פה בחינם?
הוספת עסק למאגר